Ласкаво просимо


RichIM
- сервер миттєвого обміну повідомленнями та інформацією про присутність між користувачами в Інтернет. Працює на базі сервісу Jabber та протоколу XMPP (eXtensible Messaging and Presence Protocol). Jabber має ті ж базові можливості, що й такі комерційні системи швидкого обміну повідомленнями як AIM, ICQ, MSN і Yahoo! Messenger. Головною перевагою цієї технології є розподіленість, як в SMTP, та підтримка шлюзів в інші мережі обміну повідомленнями такі як ICQ.

Запрошуємо приєднатись, для цього пройдіть реєстрацію використовуючи одну з клієнтських програм і спілкуйтесь з друзями та колегами.


Сервіс мігровано на нову платформу. Для реєстрації jabber акаунту використовуйте клієнтське ПО (наприклад PSI).

середа, 14 червня 2017 р.

Оновлення завершено

Оновлення системи завершено, знайдені критичні проблеми вирішені.
Потенційно, можливі проблеми з проксі для передачі файлів та комунікацією з дуже старими версіями серверів мережі джабберу.
Прохання повідомляти про проблеми під цим дописом.

3 коментарі:

 1. Добрый день
  Висит ошибка ssl рукопожатие не удалось. Что делать?ничего не помогает. Думал обновление решит эту пробелму. Заранее спасибо!

  ВідповістиВидалити
 2. Напишите название и версии используемого клиентского ПО.

  ВідповістиВидалити
 3. Will increased on line casino proximity result in, or correlate with, an increased prevalence of problem gambling? This research goals to address this analysis question by conducting a systematic evaluation in the potential rel... The prior literature has instructed that gaming venue staff may be an at-risk group for creating playing issues. A 메리트카지노 variety of occupational stressors and office factors had been uncovered for inflicting t... This story expands our understanding almost about the excessive risk of problem playing on a policeman’s life.

  ВідповістиВидалити