Ласкаво просимо


RichIM
- сервер миттєвого обміну повідомленнями та інформацією про присутність між користувачами в Інтернет. Працює на базі сервісу Jabber та протоколу XMPP (eXtensible Messaging and Presence Protocol). Jabber має ті ж базові можливості, що й такі комерційні системи швидкого обміну повідомленнями як AIM, ICQ, MSN і Yahoo! Messenger. Головною перевагою цієї технології є розподіленість, як в SMTP, та підтримка шлюзів в інші мережі обміну повідомленнями такі як ICQ.

Запрошуємо приєднатись, для цього пройдіть реєстрацію використовуючи одну з клієнтських програм і спілкуйтесь з друзями та колегами.


Сервіс мігровано на нову платформу. Для реєстрації jabber акаунту використовуйте клієнтське ПО (наприклад PSI).

PSI - інсталяція та конфігурація

PSI - рекомендований нашим сервісом jabber-клієнт. Має високу функціональність, постійно ведеться розробка та розповсюджується під багато платформ зі збереженням однакової функціональності.

1. Отримання дистрибутиву, інсталяція


Linux

Ubuntu/Debian

# apt-get install psi

Fedora/CentOS

# yum install psi

Windows

Отримати інсталятор з офіційного сайту розробників PSI.
Проінсталювати під корисувачем з правами адміністратора (рекомендуємо працювати за операційною системою тільки з під звичайного користувача, і тільки адміністративні завдання виконувати адміністратором).

1.1 Локалізація
Встановити мовні модулі за інструкцією вказаною на сайті розробників:

2. КонфігураціяПри першому старті програма запитає початкову конфігурацію.
Виберіть "Use existing account"Пропишіть Jabber ID (Ваш логін з сайту та "@richim.org") та пароль, що був вибраний при реєстрації на сайті. Також можна виставити галку на автоматичне з'єднання при старті.На цьому етапі PSI повинен під'єднатись до сервера і попросити заповнити Вашу так звану vCard - як мінімум рекомендуємо написати Ваш нік.

Відключіться від серверу вибравши випадаючий пункт "Offline".Далі виберіть "General" => "Change profile"Виберіть необхідну мову для інтерфейсу PSI. Далі в статті використовується українська.Далі необов'язкові дії, можете пропустити.
Виберіть "Загальне" => "Опції"Зніміть галку з "Кнопка Enter відсилає повідомлення" якщо хочете відправляти повідомлення через "ctrl-enter"Для додавання користувачів в свій контакт лист (ростер) змініть свій статус на "На зв'язку", потім
"Загальне" => "Додати контакт"В поле "Jabber ID" впишіть ім'я контакту для додавання (ім'я контакту може бути з любого серверу, наприклад user@jabber.org), та натисніть "Додати"


Ця публікається призначена для початкової конфігурації Jabber-клієнта PSI.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.