Ласкаво просимо


RichIM
- сервер миттєвого обміну повідомленнями та інформацією про присутність між користувачами в Інтернет. Працює на базі сервісу Jabber та протоколу XMPP (eXtensible Messaging and Presence Protocol). Jabber має ті ж базові можливості, що й такі комерційні системи швидкого обміну повідомленнями як AIM, ICQ, MSN і Yahoo! Messenger. Головною перевагою цієї технології є розподіленість, як в SMTP, та підтримка шлюзів в інші мережі обміну повідомленнями такі як ICQ.

Запрошуємо приєднатись, для цього пройдіть реєстрацію використовуючи одну з клієнтських програм і спілкуйтесь з друзями та колегами.


Сервіс мігровано на нову платформу. Для реєстрації jabber акаунту використовуйте клієнтське ПО (наприклад PSI).

четвер, 28 липня 2011 р.

Свобода слова та вибору

Ви знаходитесь за проксі-сервером, фаєрволом тощо..? Ви не можете під'єднатись до нашого Jabber серверу з роботи або університету через обмеження створені адміністраторами мережі?
Від нині наш сервер дозволяє підключитись на не стандартний (для XMPP) порт 443, що дозволений майже на всіх фаєрволах та проксі-серверах. Для того щоб використовувати таку можливість, необхідно в настройках клієнтської програми вручну прописати адресу серверу login.richim.org і порт 443.
28 липня 2011 року.
Update: 2016р. вимкнено даний функціонал.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.